• Profesjonalne Maszyny czyszczące
  • Profesjonalne Maszyny czyszczące
  • Profesjonalne Maszyny czyszczące
  • Profesjonalne Maszyny czyszczące
  • Profesjonalne Maszyny czyszczące
  • Profesjonalne Maszyny czyszczące
O nas Drukuj Poleć znajomemu

18 lat na rynku sprzedaży angielskich urządzeń Numatic w Polsce - poznaj historię - http://numatic-eh.pl/?o-firmie,86 a potem zapraszamy do rekomendowanych sklepów razem z Ofelią: http://sklep.henryszukadomu.pl/?top-10-promocja-ofelia,58

Image may contain: text

 

 


 

 

 

Od 1 listopada 2017 r. urządzenia sprzątające produkcji Numatic International są sprzedawane przez angielską spółkę EBEN-HEZER LTD z siedzibą w Wielkiej Brytanii na terenie Polski.
Podmiotem odpowiedzialnym za przeprowadzenie instruktażu, szkoleń oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, sprzedażą cześci zamiennych na terenie Polski jest firma Eben-Hezer PHU z siedzibą w Warszawie. W przeszłości posiadała status autoryzowanego serwisu Numatic.

PHU EBEN-HEZER poza urządzeniami Numatic posiada w ofercie urządzenia sprzątające innych renomowanych marek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontatu z nami. 

CRo się zmieni?

  •     dla klientów nie posiadających VAT UE bez zmian,
  •     dla klientów biznesowych posiadających VAT UE /PL/ możliwość zakupu urządzeń z 0% stawką VAT

 ------   ------   ------   ------

EBEN-HEZER ma siedzibę w Warszawie i jest IMPORTEREM NUMATIC fabrycznie nowych urządzeń. Importowane urządzenia są z Rynku Wewnętrznego UE i podlegają gwarancji zgodnie z informacją podanej na stronie internetowej producenta Numatic - tzn. automaty myjące - 12 m-cy, odkurzacze i szorowarki jednotarczowe - 24 m-ce, wózki hotelowe i serwisowe - 12 m-cy, części serwisowe - 6 m-cy. Importer posiada własny serwis oraz zapewnia, że naprawy gwarancyjne są wykonywane z wykorzystaniem oryginalnych części Numatic w ramach współpracy z oficjalnymi dystrybutorami producenta na terenie UE.

SZUKAMY DO PRACY/WSPÓŁPRACY NA TERENIE POLSKI - więcej ....

Etyka w biznesie -http://numatic-eh.pl/?etyka-w-biznesie,92

***

 Od 16 lat EBEN-HEZER odegrał znaczącą rolę w budowaniu marki Numatic w Polsce:

W styczniu 2002 r. EBEN-HEZER uzyskał bezterminowy status Autoryzowanego Dealera Numatic.

W latach 2002 – 2015 Eben-Hezer jako Autoryzowany Dealer zajmował czołowe miejsce w sprzedaży ogólnopolskiej urządzeń sprzątających produkcji Numatic, w tym pierwsze miejsce przez wiele lat.

Od 2016 r. EBEN-HEZER jest niezależnym importerem produktów Numatic, który współpracuje z kilkoma oficjalnymi Dealerami Numatic na terenie UE.

W 2014 r. stał się wnioskodawcą - inicjatorem powołania nowego zawodu operatora maszyn czyszczących przez Departament Rynku Pracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej

W 2011 r. wpisany do rejestru instytucji szkoleniowych nr ewid. 2.14/00129/2011 w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie i prowadzi szkolenia i warsztaty doskonalenia zawodowego na terenie całego kraju.

Eben-Hezer zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie Polski i dokłada wszelkich starań, aby podnosić jakość świadczonych usług.

 ***

EBEN-HEZER doradzał, wdrażał technologie utrzymania higieny u wielu klientów na terenie całego kraju. W podanej liście są tylko niektóre firmy, które są lub były naszymi klientami - REFERENCJE (możemy udostępnić referencje na życzenie naszych klientów). ***       ***        ***         ***       ***       ***       ***       ***       ***        ***          ***

 

There are important facts about Eben-Hezer company 2000-2016:

- initiator of introducing in the Ministry of Labour new profession - cleaning machines operator – more info (www.omc.edu.pl).

- leads trainings base on own authorship and colaborates with private and state companies.

- offers cleaning machines sales and rent

- independent company from beginning which creates new marketing strategies to develop professional cleaning technologies

- provides warranty and after sales service situated in the centre of Warsaw (near Chopin airport)

- has been using web-based sales since 2001
 
« poprzedni artykuł

Usługi sprzatania
Bezpłatne szkolenia
Szkolenia dla firm
Oferta pracy
Profil firmy